Paaskaarten groot succes!

Paaskaarten groot succes!

Goede Vrijdag, 19 april 2019 was er weer het paaskaarten. Al rond 19.15 begon het lekker binnen te stromen en kon iedereen genieten van een kopje koffie of thee. Dit jaar eens geen paaseitjes erbij maar speciaal voor deze gelegenheid gemaakte cupcakes, gemaakt door Natasja ’t Hooft.

De opkomst was prima, ondanks het mooie weer en het lange paasweekend: 28 klaverjassers en 8 jokeraars

Jokeraars waren er dit keer wat minder, wellicht door het mooie weer en/of andere verplichtingen. Laten we hopen dat ze er in december weer een tafel (of 2) bij hebben.

Naast de vaste klaverjassers en de ‘vaste’ kerst/paaskaarters waren er ook nieuwe gezichten te zien in de zaal. Leuk! Ik hoop dat het de nieuwe mensen bevallen is en hoop u weer te zien bij het kerstkaarten, of wat natuurlijk ook kan, mee doen met de klaverjasclub op de dinsdagavond in de Zonnereep.

Peter Tel was nog maar net terug van een zonnige vakantie en hij had alweer tijd gevonden om mooie prijsjes te verzorgen voor het paaskaarten. Ik heb net als deze keer weer een beroep kunnen doen op de nodige hulp van Petra Ruiter die samen met Natasja ’t Hooft en waar nodig Danny Thies achter de bar stonden. Ook in de voorbereiding (posters maken etc) heb ik weer de nodige mensen kunnen charteren zoals bijvoorbeeld Fernand Bos voor de poster (kreeg ik al begin januari toegestuurd!).

Geweldig dat dit zo kan! We doen het met elkaar en voor elkaar! Natuurlijk kunnen we ook Roelof Zuidberg niet vergeten te bedanken. Zonder hem hebben we geen speelkaarten, tafelnummers etc. Dit keer was ik vergeten scorelijsten mee te nemen, gelukkig had Roelof nog een aantal op voorraad. Dus konden we op tijd van start gaan.

Tip voor de mensen die wel vaker een avondje willen klaverjassen, iedere dinsdagavond is er in de Zonnereep klaverjasavond vanaf begin september t/m eind april.

Ik hoop jullie graag weer te zien in december bij het kerstkaarten!
Alfred Koning

Uitslag Klaverjassen

PlekvNaamBoom 1Boom 2Boom 3Totaal
1Lde Groot1804177817395321
2SRegtop1721201315805314
3FOostingh1717177218245313
4RZuidberg1733143417974964
5JHuizing1221199417394954
6JElzer1576177815144868
7GBruins1643199412284865
8JGeertsema1337201315144864
9WJansen1576211111234810
10HFieten1545144617974788
11Rvd Wal1227211113814719
12Gter Stege1436143418244694
13PTel1221144619474614
14Dde Jong1804177210054581
15RLokhorst1409118419794572
16HZijgers1409114419794532
17JSpeelman1418112519474490
18GSpeelman1717159811234438
19HSchuiling1263159815714432
20Rde Vries1721125014504421
21Jter Brugge1545125013814176
22FBos173386115804174
23JLubbers1263135415484165
24DThies1418112515714114
25HArends1436118414504070
26GSmit1227114415483919
27RSuurd1337135412283919
28HLunshof164386110053509

Uitslag Jokeren

PlekvNaamBoom 1Boom 2Boom 3Totaal
1WHoekstra3219745274
2LLubbers75221150446
3FBruining169186125480
4ODik279211157647
5MKoning315154257726
6Ade Vegt196347223766
7JThies307338133778
8DSmidt215300264779