Kerstkaarten 21 dec weer succesvol!

Kerstkaarten 21 dec weer succesvol!

Zoals al vele jaren gebruikelijk was er op de vrijdag voor kerst weer kerstkaarten.

Al rond 19.15 begon het lekker binnen te stromen en kon iedereen genieten van een kopje koffie of thee uiteraard met chocolade kerstkransjes daarbij. De opkomst was weer geweldig: 36 klaverjassers en 13 jokeraars!

Naast de vaste klaverjassers en de ‘vaste’ kerst/paaskaarters waren er ook nieuwe gezichten te zien in de zaal. Leuk! Ik hoop dat het de nieuwe mensen bevallen is en zie u weer te zien bij het paaskaarten.

Ik heb hierna de eindscores opgenomen, deze zijn gecorrigeerd aangezien er bij het verwerken toch nog een foutje in geslopen was, ik had de punten van J. Speelman per abuis bij G. Speelman neergezet. Uiteraard excuses. J. Speelman is dus 12e geworden in plaats van 16e. Na 3 boompjes klaverjassen en jokeren was er natuurlijk de prijsuitreiking. Peter Tel had weer voor mooie prijzen gezorgd veelal in de kerstsfeer maar ook mooie vleesprijzen, diverse kaassoorten tot lekkere koeken, kortom voor ieder wat wils. Ik heb net als deze keer weer een beroep kunnen doen op de nodige hulp van Sven Hoekstra die samen met Danny Thies en Theo Meints achter de bar stonden en ook Harry Fieten hielp ook nog een handje mee, toen hij zag dat het toch best even ‘aanpoten’ was zo aan het begin met een paar extra tafels bijzetten. Geweldig dat dit zo kan! We doen het met elkaar en voor elkaar!

Dankzij Fernand Bos waren er op diverse plekken (buurtgebouw, winkelcentrum) weer posters opgehangen om het kerstkaarten aan te kondigen.

Natuurlijk kunnen we ook Roelof Zuidberg niet vergeten te bedanken. Zonder hem hebben we geen speelkaarten, spelbriefjes, tafelnummers etc.

Tip voor de mensen die wel vaker een avondje willen klaverjassen, iedere dinsdagavond is er in de Zonnereep klaverjasavond vanaf begin september t/m eind april.

Ik hoop jullie graag weer te zien in april bij het paaskaarten!

Alfred Koning

Uitslag Klaverjassen

PlaatsNaamBoom 1Boom 2Boom 3Totaal
1 J. Kuizenga 2225170820886021
2J. Huizing1961182421615946
3P. Tel2183133319115427
4H. Schuiling1682153020885300
5M. Mol1572156421615297
6P. Drenth1839175615815176
7M. Pot2225124516265096
8G. ter Stege2183180310195005
9M. Kemper1504151019114925
10J. Maat1669153017024901
11R. Suurd1479212012334832
12J. Speelman1479212012104809
13R. Lokhorst1961159412334788
14J. ter Brugge1338181616094763
15R. Zuidberg1669167713604706
16D. Thies1373180315234699
17H. Arends1572170813314611
18H. Blouw1414156416264604
19D. Hummel1839140013314570
20R. Smeenge1558113617024396
21H. Fieten1338129617174351
22B. Salomons1540159412104344
23A. Koning917181616094342
24R. de Vries955182415234302
25F. Bos1682124513114238
26F. Oostingh1149175613114216
27H. Lunshof1558132213264206
28G. Bruins1338151013264174
29F. Mol955167714824114
30F. Heuving1373132213604055
31J. Elzinga1338113615814055
32D. de Jong1149129614823927
33J. Geertsema154014009843924
34T. Meints917117817173812
35G. Speelman141413339843731
36H. Zijgers1504117810193701

Uitslag Jokeren

PlaatsNaamBoom 1Boom 2Boom 3Totaal
1S. van Dijk1031690272
2L. Jongman3595168298
3D. Smit2495615320
4R. Bos11427213354
5W. Hoekstra10131222363
6O. Dik61185170416
7K. Lokhorst22519275492
8F. Bruining147205176528
9M. Koning194268146608
10J. Oostingh145302189636
11A. de Vegt47329262638
12J. Thies197192311700
13W. Arends245246239730